fbpx

ŠRATASVYDŽIO / AIRSOFT PRAMOGA TANKODROME

Žmonių skaičius: 10-99

Kaina: 39 €

Minimalus mokestis už 10 dalyvių – 390 Eur

Airsoft organizavimas:

Airsoft – Šratasvydis

Tai karinis simuliacinis žaidimas, kuriame šaudoma į priešininkus, ir
kuriamos įvairios, misijoms atlikti skirtos taktikos. Airsofto žaidime naudojami tikrų kovinių ginklų modeliai, kurie šaudo 6mm plastmasiniais šratais.

Airsoftas – puikus būdas suvienyti komandos žaidėjus, linksmai praleisti laiką, bei patirti neužmirštamus įspūdžių.

Dalyvauti galite su savo įranga arba ją išsinuomuoti iš mūsų. Dalyviai skirstomi į komandas. Prieš žaidimą visiems žaidėjams dėstomas instruktažas.

Supažindinama su žaidimo taisyklėmis ir saugumo technika. Mūsų instruktoriai Jums patars, kaip teisingai laikyti ginklą, taikytis bei supažindins su karine taktika. Parinks ir pritaikys būtent jūsų kompanijai tinkamą karinę legendą-misiją.

Airsoft žaidimas, tai puiki proga pabūti gryname ore, pasitikrinti savo  galimybes renkantis taktiką bei strategiją, savo sugebįjimus priimant sprendimus, įsijautus į žaidimą atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienės psichologinės psichologinės įtampos.

Dėl pačių žaidėjų saugumo, airsoft žaidimą rekomenduojame pradėti žaisti nuo 14 metų. Jei esate jaunesni, renginyje galėsite dalyvauti tik su raštišku tėvų sutikimu arba jeigu kartu dalyvaus atsakingas asmuo.

Tankodromas.lt bazė ir 50 Ha specialiai šratasvydžio pramogai pritaikytas ir  įrengtas poligonas puikiai tiks patirti jūsų neišdildomiems įspūdžiams. Turime apkasus, miškingos ir atviresnės teritorijos su natūraliomis bei dirbtinėmis, specialiai šratasvydžio žaidimui pritaikytomis dekoracijomis, atitinkančiomis net išrankiausio žaidėjų poreikius bei lūkesčius. Įspūdžiui sustiprinti gali būti naudojama karinė apranga, dūmai, granatos ir pan.

Mes jus aprūpinsime pilna ekipuote (maskuojanti uniforma: kelnės, švarkas, kepurė, pirštinės), būtinomis veido ir galvos apsaugomis. Gausite ir šratasvydžio  tikro ginklo kopiją ginklą G36C) bei 500 šratų. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus žaidimui vadovauja 1-2 patyrę šios pramogos instruktoriai. Papildomai jums gali prireikti, tad galėsite įsigyti: šratų, granatų, dūmų, taktinio „užvežimo“ į misiją, naudojant šarvuotį, pirties, laisvalaikio zonos poilsiui po žaidimo – barbekiu zonos, pavėsinės arba palapinės, priklausomai nuo oro sąlygų.

Airsoft organizavimas:

Tanks.lt

8 + 2 =

Paštas

info@tankodromas.lt

Tankodromą rasite