fbpx

Šarvuočių ir karinės techikos nuoma

Karinio transporto vairavimas

Karinio transporto ir technikos nuoma

Nuomojame: šarvuočius FV432, inžinerinį traktorių FV180, karinius visureigius Chevrolet M1008, M1024, M1010, AM general M998 (Hummer H1) Landrover 88 Lightweight, sunkvežimius Volvo TGB20, Sauer Berna 2VN, ZIL131, GAZ|66 ir kitą transportą.

Karinio transporto ir technikos nuoma:

Tankodrome rasite didelę, profesionalo ir mėgėjo lūkesčius atitinkančią, karinės technikos, įrangos ir atributikos pasiūlą.

Nuomojame karinį transportą: šarvuočius FV432, inžinerinį traktorių FV180, karinius visureigius Chevrolet M1008, M1024, M1010, AM general M998 (Hummer H1) Landrover 88 Lightweight, sunkvežimius Volvo TGB20, Sauer Berna 2VN, ZIL131, GAZ|66 ir kitą transportą.

Nuomojame karinę įrangą ir rekvizitą: įvairių dydžių originalias karines palapines ir jų šildymo įrangą, sudedamas JAV kariuomenės loveles, maskuojančius tinklus, karines dekoracijas, ekipuotę, aprangą, šalmus, kovinių ginklų modelius, lauko virtuvę ir kitą karinę atributiką.

Mūsų turima karinė technika, įranga ir rekvizitas puikiai tinka filmavimui bei fotografafimui. Visas tankodromo transportas yra veikiantis-važiuojantis, todėl filmuojant ar fotografuojant gali būti naudojamas ne tik, kaip statinė dekoracija, bet ir veiksmo epizoduose. Transportu galite naudotis tankodromo teritorijoje ir jums reikalingoje vietoje. Pageidaujant transportą ir kitą techniką pristatysime į jūsų nurodytą vietą visoje Lietuvoje. Galima trumpalaikė ir ilgalaikė nuoma. Nuomodami karinį transportą visada sulauksite patyrusių ir profesionalių tankodromo instruktorių pagalbos ir patarimų.

Kad jūsų renginiui netrūktų karinio atspalvio, pasiūlysime jums pačių įvairiausių dekoracijų, aprangos, ekipuotės ir įrangos. Jei patys kuriate karinius renginius, filmuojate filmą, vaidinate spektaklyje, organizuojate draugų vakarėlį, vaikų gimtadienį, draugų mergvakarį ar bernvakarį, įmonės darbuotojų ar klasiokų susitikimą. Tankodrome rasite daug karinei tematikai tinkamos atributikos.

Susiderinus laiką, vietą ir idėją, padėsime jusų renginiui sukurti karinę atmosferą. Galime pastatyti ir įrengti palapinių: pagal žmonių skaičių, paskirtį ir oro sąlygas. Dalyvius aprengti kariškai, ekipuoti, aprūpinti ir apginkluoti: karine uniforma, taktinėmis liemenėmis, šalmais, akiniais, radijo ryšio racijomis, įvairių ginklų modeliais, maskuotės reikmenimis. Dekoruoti veiksmo teritoriją šaudmenų, ginklų bei kitos karinės įrangos laikymui skirtomis dėžėmis, maskuojantys tinklai ir kita karinė atributika. Galime padėti iškasti apkasus, įrengti lauko slėptuves ir panašias fortifikacinių įrenginių imitacijas.

Patarsime ir padėsime visiais karinių pramogų organizacimo klausimais.

Kareiviškos košės gamybai turime tinkamą, mobilią lauko virtuvę. Kartu su virtuvės įranga galite pasikviesti ir profesionalų kariškų patiekalų šefą.

Nuomojome taktinę pirtį.

Tankodrome rasite didelę, profesionalo ir mėgėjo lūkesčius atitinkančią, karinės technikos, įrangos ir atributikos pasiūlą.

Karinio transporto ir technikos nuoma:

Tanks.lt

12 + 3 =

Paštas

info@tankodromas.lt

Tankodromą rasite