Renginiai įmonėms

Airsoft tankodromas

RENGINIAI ĮMONĖMS

Vienintelis Baltijos šalyse Tankodromas.lt – gyvas karinis muziejus – karinių pramogų erdvė – unikalios pramogos kiekvienam!

Organizuojame didesnius privačius bei įmonių susibūrimus. Kviečiame švęsti šeimos šventes. Parengiame programas, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus.

Renginiai įmonėms:

Siūlome rimtus ir aktyvius karinius išbandymus Jūsų įmonės renginiui: pasivažinėjimą ir/ar karinės technikos vairavimą, linksmas rikiuotes ir kliūčių ruožus, šaudymo pratybas su tikrais koviniais ginklais ir strateginius šratasvydžio žaidimus su tikrų ginklų kopijomis. Surengsime jums išgyvenimo taktikos pamokančius kursus. Suteikiame karinę aprangą ir ekipuotę. Karines pramogas galime perkelti į intelektualią platformą, surengsime jums azartišką protų mūšį karine tematika. Turime pobūviams ir miegui tinkmas, šildomas palapines bei didelę teritoriją jūsų veiklai.

Visos karinės pramogos tinkamos įvairaus amžiaus žmonėms.
Neformalioje aplinkoje susitikite su savo partneriais. Pagerinkite savo kolektyvo komandinio darbo įgūdžius. Aktyviai švęskite įmonės šventes. Pramogaudami susipažinkite su naujais jūsų kolektyvo nariais ir suformuokite komandą, pristatykite naują produkciją, įmonės plėtros ir perspektyvų planus.

Jei ieškote erdvės savo įmonės renginiui ir pabodo tradiciniai pasiūlymai, tai mūsų siūlomos pramogos puikiai tiks jūsų aktyviam poilsiui ir geros nuotaikos palaikymui.
Tankodromas veikia visus metus, žiemos metu esame priklausomi nuo specifinių oro ir temperatūros sąlygų.

Pavieniams asmenims pramogos organizuojamos šeštadieniais. Galite užsakyti pramogų 10 žmonių grupei ir pasirinkti Jums patogią dieną ir laiką.

Atkreipiame dėmesį, kad keleiviai negali vairuoti transporto priemonių. Žiūrovai/stebėtojai/fotoreporteriai – papildmai neapmokestinami.
Kiekvienas lankytojas apdovanojamas tankodromo ženkleliu. Specialių karinių dovanų turime šarvuočių vairuotojams bei mergvakario ar bernvakario kaltininkams.

Visų pramogų laikas derinamas iš anksto.

Rezervacija tel.: +370 699 19931 arba info@tankodromas.lt
www.tankodromas.lt
FB/tanks.lt
Tankodromo vieta: https://goo.gl/maps/NAYf22TU82n

Dažasvydžio organizavimas:

Tanks.lt

9 + 1 =

Paštas

info@tankodromas.lt

Tankodromą rasite