KARINIS AUTOPARKAS + PISTOLETAS-KULKOSVAIDIS UZI

Žmonių skaičius: 1

Kaina: 60 €

Užsakant pramogą 10 žmonių grupei, galite pasirinkti Jums patogią dieną ir laiką. Taikoma nuolaida. Kaina – 500 e.

Karinio transporto vairavimas:

Pasivažinėjimas trimis tranporto priemonėmis + šaudymas UZI

Siūlome išbandyti originalų trijų karinių transporto priemonių autoparką ir tikrą kovinį ginklą – pistoletą-kulkosvaidį UZI . Gali būti pakeistas į lygiavertį ginklo modelį, pvz.: MP5

Susipažinti su technikos istorija  jos charakteristikomis bei galimybėmis jums padės patyręs tankistas ir šaudymo instruktorius. Karinę techniką vairuos profesionalas. Važiuojama specialiai tam įrengtoje trasoje. Pavieniams asmenims ši paslauga teikiama tik šeštadieniais.

Paslauga teikiama susirinkus grupei. Pasivažinėjimai vyksta visus metus, priklausomai nuo oro sąlygų.

Išskirtinė galimybė pasivažinėti:

  • Anglijos kariuomenės kariniu šarvuočiu FV432.
  • Amerikos kariuomenės kariniu visureigiu Chevrolet (Blazer) M1008.
  • Švedijos kariuomenės kariniu sunkvežimiu Volvo TGB20.
  • Po pasivažinėjimo, šaudykloje, išbandysite taiklumą šaudydami koviniu ginklu – pistoletu-kulkosvaidžiu UZI. Galėsite išauti 10 šūvių – 9×19 mm Luger šoviniais.

Pistoleto-kulkosvaidžio UZI istorija ir techniniai duomenys:
UZI priklauso automatinių kulkosvaidžių šeimai. Sukurtas 1940-ųjų metų pabaigoje, netrukus po Izraelio valstybės įkūrimo. Unikalaus dizaino ginklo prototipas buvo baigtas kurti 1950 metais ir 1954 metais buvo pristatytas Izraelio gynybos pajėgų (IDF) specialiosioms pajėgoms.

Per visą eksploatavimo laiką jį gamino Israel Military Industries, FN Herstal ir kiti gamintojai. Nuo septintojo iki devintojo dešimtmečio UZI automatai buvo eksportuoti į daugiau nei 90 šalių ir buvo parduota daugiau nei bet kurių kitų, kada nors pagamintų automatų.

Pistoletas-kulkosvaidis UZI yra vienas iš žinomiausių pasaulyje ginklų net ir šiandien naudojamas Vokietijos (ir ne tik) kariuomenės tankistų.

Tankodromas pradžiugins besidominčius aktyvia veikla, karyba, karine technika, bei koviniais ginklais. Nuolat papildomas įvairiu kariniu transportu bei kitais kariniais eksponatais, šiuo metu tankodromas tapęs nedideliu kariniu miesteliu – gyvu muziejumi. Besidomintys tankodromo bazėje turi visas sąlygas linksmai praleisti laiką bendraujant su bendraminčiais, dalyvauti aktyviose pramogose, ne tik pamatyti, bet ir išbandyti karinę techniką.

Siūlome unikalias pramogas su įvairia karine technika ir kita karine atributika. Turime išskirtinio karinio turinio vaikų gimtadienio, bernvakario ir mergvakario programas. Organizuojame individualius ir grupinius karinės technikos išbandymus, šaudymą koviniais ginklais atviroje lauko šaudykloje. Organizuojame didesnius įmonių susibūrimus. Parengiame specialias programas, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus.

Veiklą vykdome visus metus. Žiemą esame šiek tiek priklausomi nuo specifinių oro ir temperatūros sąlygų.

Karinio transporto vairavimas:

Tanks.lt

10 + 8 =

Paštas

info@tankodromas.lt

Tankodromą rasite