fbpx

Vairuok karinį Humvee M998

Kaina: 150 €

Paslauga teikiama visus metus šeštadieniais, priklausomai nuo oro temperatūros ir sąlygų, tik turintiems B kategorijos galiojantį vairuotojo pažymėjimą (keleiviams negalioja) Papildomas keleivis 12 eur ne daugiau 8 keleivių.

VAIRUOK KARINĮ HUMVEE M998

Pasijusk kariu vairuodamas tikrą karinį Humvee visureigį. Pramoga skirta vairuotojui ir 5 keleiviams,. Specialioje 1000 metrų šarvuočių išmaurotoje tankodromo trasoje, padedant instruktoriui įveik 7 linksmuosius kalnelius, susipažink su Humvee techninėmis savybėmis ir istorija.

Karinės technikos vairavimas:

Karinio HUMVEE M998 istorija ir techniniai duomenys

Mūsų turimas M998 visureigis pagamintas JAV 1990 metais AM General gamykloje, pagal JAV kariuomenės užsakymą, su tikslu atnaujinti karinį autoparką, pakeičiant kariuomenės poreikių neatitinkačius Chevrolet M1008 (Blazer) visureigius. Visureigis priklausė Missouri National Guard 135th Aviation Regiment, Alpha Company 2 batalionui JAV.

Variklis: 6.2 litro dyzelinis V8;
Automatinė 3 pavarų greičių dėžė;
Visų varančių ratų sistema 4X4;
Matmenys: Ilgis 4,57 m, plotis: 2,16 m, aukštis 1,83 m. svoris 2450 kg.
Visureigis pritaikytas vežti 10 karių (2+8).

Pasivažinėjimo karine technika trukmė ~15 min. su pasiruošimu. Papildomai galite užsisakyt šaudymą koviniais ginklais.

Pavieniams asmenims paslauga teikiama visus metus, šeštadieniais, priklausomai nuo oro temperatūros ir sąlygų. Tinkama tik turintiems B kategorijos galiojantį vairuotojo pažymėjimą (keleiviams negalioja).
Kiekvienas papildomas keleivis 12 eur ne daugiau 8 keleivių. Pramogą užsakant daugiau, kaip 5 vairuotojams, galite pasirinkti jums tinkamą savaitės dieną ir laiką.

Karinis sunkvežimis Humvee – High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle – lengvas, keturiais ratais varomas sunkvežimis, džipas, skirtas kariuomenės komunalinėm ir karių pervežimo reikmėms. Gaminamas keliolikos modifikacijų, todėl plačiai naudojamas visame pasaulyje kariuomenės, komercinėm reikmėm ir privačiai. Konstruoti ir gaminti pradėtas 1979-1981 metais, AM General, JAV. Kurti ir gaminti buvo peradėtas JAV kariuomenės užsakymu, todėl turėjo atitikti specifinius reikalavimus.

Reikalaujama buvo, kad transporto priemonė būtų lengvesnė, žemesnė ir platesnė už visus, iki aštuntojo dešimtmečio pradžios naudotus džipus. JAV armijai norėjosi tikrai universalaus lengvo karinio sunkvežimio, kuris galėtų pakeisti daugybę pasenusių transporto priemonių, tiktų žvalgybai, ginklų ir karių pervežimui. Specifikacijoje buvo reikalaujama, kad naujasis visureigis gabentų gana didelius krovinius, būtų atsparus ugniai, turėtų puikias eksploatacines savybes bekelėje, galėtų važiuoti per tam tikro gylio vandens kliūtis, kilti į 60 proc. įkalnę ir leistis į 40 proc. nuolydį. Apie 60 gamintojų susidomėjo naujesnius reikalavimus atitinkančios transporto priemonės kūrimu, bet tik trys iš jų pateikė prototipus. 1981 metais JAV kariuomenė sudarė sutartį su „AM General“ dėl keliolikos prototipų bandymams. Visureigis buvo bandomas itin ekstremaliomis sąlygomis: dykumoje ir arktyje. Tikrinant atsparumą ir tinkamumą buvo nuvažiuoti šimtai tūkstančių kilometrų bekele. 1983 metais JAV kariuomenė užsakė gaminti pirmąją, didesnę HMMWV partiją.

Humvee tapo pagrindine, visų JAV karinių pajėgų pasaulyje naudojamų, transporto priemonių.
Humvee tobulinamas, gaminamas ir naudojamas visame pasaulyje.

 

Dažasvydžio organizavimas:

Tanks.lt

2 + 8 =

Paštas

info@tankodromas.lt

Tankodromą rasite