IŠSKIRTINIAI VAIKŲ GIMTADIENIAI TANKODROME

Vaikų gimtadieniai

Vaikų gimtadieniai – „Tankink“!

Įsimintiname gimtadienyje vaikai smagiai ir naudingai praleis laiką. Vadovaujami profesionalaus instruktoriaus praplės karybos, bendravimo komandoje ir lyderystės įgūdžius. Karys – tankistas ne tik pavėžins karine technika, bet ir papasakos apie ją daug įdomybių. Dalyvaudami smagioje rikiuotėje, šaudymo pratybose ir eidami kliūčių ruožu, vaikai turės galimybę geriau pažinti vienas kitą įvairiose situacijose.

Kaina: nuo 450 Eur

Vaikų gimtadieniai:

Viso vaikų gimtadienio metu tėveliai, pagal pageidavimą, gali aktyviai dalyvauti arba tiesiog stebėti, filmuoti ar fotografuoti, karinių pratybų veiksmus. Šventės vaišėms skiriama patogiai įrengta miško aikštelė. Jeigu neturite sutarties su „Orų tarnyba“, jūsų šventei siūlome šildomą karinę palapinę.

Su savimi turėkite gerą nuotaiką, patogią aprangą ir tinkamą avalynę.

Gimtadienis prasideda!

  • Susipažinimo ir pasisveikinimo rikiuotė, karinės ekipiruotės apsirengimas, karinis makiažas, naudojant specialius dažus, komandos vado išrinkimas ir paskyrimas;
  • Pasivažinėjimas Anglijos kariuomenės šarvuočiu FV432;
  • Susipažinimas su šratasvydžio ginklais ir šaudymo pratybos;
  • Pasivažinėjimas Amerikos kariniu visureigiu Chevrolet Blazer M1008;
  • Trumpa pertraukėlė, atokvėpis, užkandžiai ir tolimesnių veiksmų aptarimas;
  • Kliūčių ruožas;
  • Pasivažinėjimas Švedijos kariuomenės sunkvežimiu Volvo TGB20;
  • Gimtadienio kaltininko sveikinimas ir apdovanojamas tikru kariniu sauso maisto daviniu, šventės aptarimas ir vaišės.

Tankodromas pradžiugins besidominčius aktyvia veikla, karyba, karine technika,  bei koviniais ginklais. Nuolat papildomas įvairiu kariniu transportu bei kitais kariniais eksponatais, šiuo metu tankodromas tapęs nedideliu kariniu miesteliu – gyvu muziejumi. Besidomintys tankodromo bazėje turi visas sąlygas linksmai praleisti laiką bendraujant su bendraminčiais, dalyvauti aktyviose pramogose, ne tik pamatyti, bet ir išbandyti karinę techniką vairavimo ar pasivažinėjimo pramogose.

Vaikų gimtadienius organizuojame visus metus. Žiemą esame šiek tiek priklausomi nuo specifinių oro ir temperatūros sąlygų.

Vaikų gimtadieniai:

Tanks.lt

4 + 13 =

Paštas

info@tankodromas.lt

Tankodromą rasite