DAŽASVYDIS (PAINTBALL)

Žmonių skaičius: 10-30

Kaina: 25 €

Minimalus mokestis už 10 dalyvių: 250 Eur

Dažasvydžio organizavimas:

DAŽASVYDIS

Dažasvydžio (Paintball)  pramoga –  žaidimas, skirtas vaikų arba suaugusiųjų kompanijai, norinčiai laisvalaikį praleisti energingai.

Žaidimus organizuoja tarptautinio lygio, 15 metų patirtį ir dažasvydžio licenciją turintis teisėjas.

Dalyvius aprūpiname karine apranga; 200 dažasvydžio kamuoliukų; nerasojančia dvigubo stiklo apsaugine kauke.

Paildomi  dažasvydžio kamuoliukai 100 vnt. – 8 €.

Minimali dalyvių grupė – 10 , gali būti ir mažiau dalyvių, tik dažasvydžio komuliukus iš neatvykusių dalyvių

Paintball angliškai. Dažasvydis lietuviškai.

Tai komandinis žaidimas, kai dvi priešininkų komandos šaudosi iš specialiai šiam žaidimui skirtų ginklų, užtaisomų dažų pripildytais kamuoliukais. Kamuoliukų skersmuo ~17 mm, svoris ~3 g. Dažniausiai pagamintas iš želatinos ir pripildytas aplinkai nekenksmingų, lengvai biodegraduojančių, dažų. Žaidimui naudojami specialūs rūbai, dažnai kariški, skiriamieji komandų ženklai arba skirtingos spalvos kūno, galvos ir veido apsaugos. Vaikams siūlome specialią, vaikišką įrangą.

Dažasvydis atsirado Amerikoje, šiuo metu populiarus visame pasaulyje. Žaidžiamas tinkamas įvairaus amžiaus, žmonėms. Panašiai mėgstamas ir moterų ir vyrų. Ypač populiarus tarp vaikų. Dažasvydis skirstomas į pramoginį ir sportinį. Tankodromo kariniame miestelyje siūlome praleisti laiką žaidžiant pramoginį dažasvydį.

Turime miškingoje vietovėje dažasvydžio žaidimui įrengtas ir skirtas aikšteles. Yra galimybė kooperuotis su kitomis komandomis ar pavieniais žaidejais.

Žaidėjai padalijami į dvi komandas ir kovoja tarpusavyje, vieni į kitus šaudydami dažasvydžio kamuoliukais. Taikliai iššovus, pataikius į priešininką, kamuoliukas suskyla, palikdamas dažų dėmę. „Nuspalvintas“ žaidėjas laikomas nukautu ir išeina iš žaidimo. Vienas žaidimo etapas trunka apie 10-20 minučių, visą žaidimą sudaro 5–10 etapų. Susitarus su instruktoriumi galima žaisti ir kitomis taisyklėmis. Minimali grupė – 10 žaidėjų. Žaidėjų gali būti mažiau, bet mokėti reikės už 8 asmenis. Nedalyvaujančių žaidėjų kamuoliukus galėsite pasidalinti tarpusavyje.

Dažysvydžio standartinę įranga sudaro: dažasvydžiui skirtas šautuvas “Tippmann 98”/Tippmann FT-12”, balionas su suspaustu oru, 200 dažų kamuoliukų, apsauginė kaukė “V-Force Armor”/”Dye” (nerasojanti), kariški drabužiai, pirštinės, apsauginė liemenė – nemokamai (suteikiama tik vaikams ir merginoms).

Dažasvydis – puiki proga pasportuoti gryname ore, pabendrauti su draugais ar kolegomis. Atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienių rūpesčių įsitraukiant į žaidimo strategiją ir taktiką. Tankodrome yra dvi dažasvydžio aikštelės su medienos dekoracijomis, aikštelės turi apsauginį tinklą, todėl žiūrovai gali stebėti, filmuoti ir fotografuoti žaidimą nedėvėdami apsauginių kaukių.

Yra automobilių stovėjimo aikštelė. Jūsų patogomui įrengtos net penkios pavėsinės, šašlykinė, laužavietė. Turime šildomą namuką, skirtą persirengimui. Dirbame visus metus.

Profesionalūs, daugelį tarptautinių apdovanojimų pelnę, instruktoriai žada saugiausią ir kokybiškiausią dažasvydį Lietuvoje. Tinkamai sureguliuota ir patikrinta įranga, kokybiški dažų kamuoliukai, malonus bendravimas. Turime šildomą namuką, skirtą persirengimui.

Mes vieninteliai Lietuvoje naudojame barrel plug‘us (vamzdžio kamštelius, papildomą apsaugą nuo šūvių) ir kaklo apsaugas.

Dažasvydžio organizavimas:

Tanks.lt

9 + 8 =

Paštas

info@tankodromas.lt

Tankodromą rasite